- auction markets
- auctions
auction
- dražba
- aukcia
- dražiť
- vydražiť
- aukčný
- aukčná
- aukčné
- licitácia
- predávať na dražbe
- verejná dražba
markets
- trhy
- komoditné burzy
- ponúka
- predáva
Krátky slovník slovenského jazyka:
ovlã æ ã ã ã da,
strojã reã ã,
klapat,
svetsky,
bezodnã æ ã ã ã,
klérus,
strapã æ ã ã æ ã ã ã,
vážka,
dobiedzav,
oveã aã,
prejsãƒæ ã â,
luhaã ã ã ã ã ã ã ã ã,
rezeãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ,
tiã æ ã ã ã ã æ ã ã ã,
kasi
Synonymický slovník slovenčiny:
následné,
spackaãƒâ,
direktã va,
zakalkulovaã ã ã ã ã ã ã ã ã,
�� rek,
žena,
povinnã,
pokry sa,
ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ v,
insitný,
aktãƒæ ã â vnosãƒæ ã â,
uchyli,
nemilosrdn,
obecnã,
odkladaã æ ã ã ã
Pravidlá slovenského pravopisu:
odcudzen,
negatãƒæ ã â vny,
sukniã æ ã ã ã kã æ ã ã ã rstvo,
internacionã â lny,
sedaã ã ã ã ã ã ã ã ã ã ã ã ã ã ã,
ost,
žeby,
vzdorovitosã ã ã,
apet,
pedagogickos,
čižma,
vyšná boca,
cimburie,
nadãƒâovaã â,
lapikurkár
Krížovkársky slovník:
flot,
transfundovaå,
preži,
bradykin,
klarifikã cia,
kinã ã za,
ã rou,
trichof bia,
ambas,
cãƒâ ãƒâ ãƒâ n,
ãƒæ ã p,
beã æ ã ã æ ã ã æ ã n,
rastlina ãƒâ ãƒâ ãƒâ,
ã æ ã ã ã kandalizovaã æ ã ã ã,
chemosf
Nárečový slovník:
bantovac å e,
koľaci,
kohumbret,
kurča,
ponahľac še,
ucirac,
nav,
cãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ,
paholskí,
obeå ic,
pád,
präcka,
č v,
karagu a,
ã ã opnar
Lekársky slovník:
adstringentnãƒâ ãƒâ ãƒâ ãƒâ roztoky,
fosgenum,
sialolithos,
m ã,
depigment cia,
uniovularis,
angie,
xyl,
teleradiogramma,
orthopraxia,
tendosynovit da,
psychometria,
dogma,
praemaxilla,
gynandria
Technický slovník:
parent,
k,
sprã va,
sériový,
bakãƒæ ã â ãƒâ ã â â ãƒæ ã â ãƒæ ã â ãƒâ ã â â ãƒæ ã â ãƒæ ã â ãƒâ ã â â ãƒæ ã â ãƒæ ã â ãƒâ ã â â ãƒæ ã â ãƒæ ã â ãƒâ ã â â ãƒæ ã â,
qwerty,
pe,
decimal point,
self test,
delimiter,
ä ã å ka,
bakã æ ã â ã â ã â â ã æ ã â ã æ ã â ã â ã â â ã æ ã â ã æ ã â ã â ã â â ã æ ã â ã æ ã â ã â ã â â ã æ ã â ã æ ã â ã â ã â â ã æ ã â,
ermes,
šl,
useň